Masáž prostaty pro začátečníky. Jak na to!

2 Komentáře · 1751 Zobrazení

Prostata je pohlavní žláza, jejíž sekret je součástí ejakulátu a zvyšuje životaschopnost spermií. Prostata zdravého muže je velká asi jako vlašský ořech, váží zhruba 20 gramů, a je umístěna pod močovým měchýřem a jako prstenec obkružuje močovou trubici.

CO JE PROSTATA?

Prostata – odborně nazývána předstojná žláza bývá označována jako tzv. P-bod. Zřejmě proto, aby se pánové necítili ochuzeni, když ženy mají - kromě jiných - svůj G-bod. Jde o žlázu o velikosti vlašského ořechu, která se nalézá mezi močovým měchýřem a penisem. Vzhledem k umístění je možné toto místo stimulovat análně prstem či speciálními análními pomůckami pro stimulaci, či masáž prostaty. Prostata se nachází několik centimetrů od análního otvoru směrem k žaludu. Masáž prostaty je velmi příjemná a může vést i k orgasmu. Současně jde také o zdravotní pomoc v případě problémů s prostatou.

MASÁŽ PROSTATY KROK ZA KROKEM

Vzhledem k tomu, že jde o masáž prováděnou skrze anální otvor, je třeba respektovat veškerá pravidla anální stimulace.

  1. Dostatečně lubrikujte.

  2. Pokud nemáte zkušenosti s anální stimulací, soustřeďte se nejprve na příjemné prožití anální stimulace jako takové. Začněte menším análním kolíkem a jemně kružte kolem řitního otvoru a zvykejte ho na jemný tlak.

  3. Respektujte své pocity. Anální sex nesmí být nepříjemný a už vůbec ne bolestivý. Smíšené pocity jsou zpočátku běžné.

  4. Po přivyknutí análního otvoru a uvolnění celého těla využijte speciálních análních kolíků či vibrátorů k masáži prostaty. Jejich speciální tvar jim umožňuje snadno dosáhnout oblasti prostaty a efektivně jí stimulovat. Zkušenější mohou použít např. i nafukovací anální kolíky.

  5. K nalezení toho správného místa využijte pro masáž prostaty zpočátku krouživý a poté houpavý pohyb.

  6. Nezapomínejte na dostatečnou dezinfekci před a po použití análních pomůcek.

BEZPEČNOSTNÍ TIPY

Vaše anální pomůcky, které plánujete použít pro masáž prostaty, by měly být rozšířenou základnu, aby nedošlo k tzv. polknutí. Nepoužívejte pomůcky, které nejsou vhodné pro anální použití.

  • Při masáži prostaty nešetřete lubrikačním gelem.

  • Stimulaci provádějte pozvolna a jemně - nespěchejte.

  • Dbjete na hygienu, používejte dezinfekční a čistící prostředky.

  • Nezačínejte s masáží prostaty, pokud trpíte na hemoroidy, vyskytlo se u vás krvácení z konečníku nebo máte podezření na poškození anální sliznice. V případě nejistoty konzultujte váš stav s lékařem.

 

Masáž prostaty provádí v případě potřeby lékaři svým pacientům přímo v ordinacích. Shodneme se asi na tom, že stimulovat prostatu masáží sami a v pohodlí domova, je mnohem příjemnější varianta.

To ovšem neznamená, že byste se neměli poradit s lékařem. Lékař vám může poradit a vyvrátit případné pochyby o masáži prostaty, která je velmi účinnou zdravotní aktivitou. Spojte příjemné s užitečným a neváhejte zapojit partnerku!

Pomůcky určené na masáž a stimulaci prostaty najdete zde

2 komentáře
avatar

Lofas8

1643895992
Přesně tak nejlepší ocasem
 
avatar

Ivos95

1643715075
Nejlepší masáž je ocasem!