Pravidla chování

Pravidla chování


V našem každodenním životě jsou zdvořilost a milý úsměv samozřejmostí. V anonymním světě internetu se bohužel často na slušné chování zapomíná. Aby nedocházelo k nepříjemnostem, sestavili jsme pro tebe přehled nejdůležitějších pravidel chování.


Volba uživatelského jména - Profily, u nichž se v tomto poli objeví protizákonné výrazy, budou kompletně odstraněny.


Fotografie a videa - Je přísně zakázáno sdílení fotografií s rasistickými a urážlivými motivy, fotografie opovrhující jinými lidmi a fotografie obsahující reklamu či loga firem.


Zveřejňování urážlivého obsahu - Zveřejňování textů s násilnickým, rasistickým, extremistickým, diskriminujícím, vulgárním nebo jiným urážlivým obsahem není povoleno. Je zakázáno sdílet texty, jež urážejí jiné osoby, či skupiny osob, jejich náboženské cítění.


Komerční příspěvky - Příspěvky obsahující reklamní sdělení, lze sdílet pouze pomocí průvodce reklamní kampaní: „Vytvořit reklamní kampaň“. Všechny ostatní možnosti sdílení reklamy jsou zakázány.


Nahlášení obtěžujících členů - Pomocí manuální kontroly členských profilů a automatického filtru dat se EroticPlanet snaží své členy chránit před podvody, spamy a obtěžováním. Přesto se může stát, že náš systém okamžitě nerozpozná nežádoucí obsah. Prosíme tě, podpoř nás v našem snažení a nahlas uživatele, kteří porušují tato pravidla chování nebo nedodržují naše Všeobecné podmínky.


Sankce - Veškerý obsah, který vytvoříš, se v případě potřeby ověřuje a za porušení pravidel chování nebo Všeobecných podmínek se udělují sankce. Dojde-li k porušení pravidel, je uživatel na toto porušení upozorněn. Například texty a fotografie, které nesplňují pravidla, budou okamžitě zamítnuty nebo vymazány. V případě závažného porušení je na uvážení provozovatele, zda bude účet okamžitě zrušen.


Jak moderujeme a ověřujeme fotografie - Používáme kombinace automatizovaných systémů a týmu moderátorů k monitorování a kontrole obsahu účtů a zpráv, který by naznačoval porušování našich podmínek použití a také pravidel chování. Pokud tato pravidla nebudete respektovat, moderátor nebo systém může přístup k vašemu účtu na EroticPlanet omezit, trvale odstranit, nebo nechat vynutit ověření identity. Pokud s ověřením identity nesouhlasíte, bude Váš učet automaticky odstraněn během krátké doby. Pokud si přejete účet odstranit ihned, napište požadavek na admin@eroticplanet.cz