Diskuze

Kolik cm je pro vás ideál?

Založil pixxx · 9 Odpovědí
Zveřejněné: před 11 měs.
Mně vyhovuje kolem 18 cm. Hezky se to drží, kouří a i pasivně je to v pohodě.

Dali Salzman

Zveřejněné: před 9 měs.
Hmm, ideál cm? To vidím mezi 16-24cm, spíš jde o to co s tím a jak? Penis může bejt obrovskej a když se mi nebude líbit, tak mě to nebude lákat a obráceně.

Georgandy

Zveřejněné: před 9 měs.
Délka klidně půl metru a šíře do čtyř cm miluji dlouhé a hubené sám mám 14/3 cm tak je malý a jsem pasivni rád na nudy pláži se opaluji a toužím aby někdo přišel ke mně a povídali si a na pláži veřejné ho kouřím a honím a sukam s ním a ostatní se dívají a těm co stojí ukážu ať jdou ke mně a bez řečí ho kouřím podemnou se udělá slezu na ctyri a hned je ve mně znova a jeho kouřím oba mne vystrikaji prdelku a odpočívají já vytiram že zadečku a olizuji si prsty a polikam obou semeno zvednu se a jdu k mladému gayovi tak 18 let a požádám ho abych ho mohl kouřit pod vodou jdem se koupat a já se potápím a kouřím pak na několik můžu se obrátím a povím že je budu kouřit na břehu jednoho po druhém a střídá se na mne deset můžu a všude stříkají. Řvu slasti a řvu že sukam zadarmo a vylezu na břeh roztahnu ruce a nohy svazu mezi stromy a vy stridejte se na mne všichni jeden v puse druhý v zadečku u dělá se do mne a hned klouže do mne další mrda mne celá pláž a celé odpoledne poradny klučičí bukake miluji

Honza

Zveřejněné: před 9 měs.
Pro mě 18 až 20 cm

daedalos

Zveřejněné: před 10 měs.
Já zase nejraději kouřím ptáčky 3-12cm. Zvlášť když jejich majitel má krásně silná stehna a velké bříško.

cubka

Zveřejněné: před 10 měs.
17-20

petahorny

Zveřejněné: před 10 měs.
Spíš se mi to pero musí líbit vzhledově.

Deaktivovaný(á) uživatel(ka)

Zveřejněné: před 11 měs.
Já mám radši menší velikosti. I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo. Ale zas nemůže být úplně mrňavý. Tak 13 cm je ideál. A radši trnčí než tlustší.

Horny_Dick

Zveřejněné: před 11 měs.
Mam 18/4 no..

Martindee

Zveřejněné: před 11 měs.
17cm